Startpagina Akkerbouw

Rusland houdt Westerse voedingsproducten langer buiten

Het importverbod voor voedingsproducten uit Westerse landen in Rusland is verlengd tot eind 2018. De Russische president Vladimir Poetin heeft daarvoor vrijdag een presidentieel decreet ondertekend. Het gaat om een sanctie die voortvloeit uit de crisis in Oekraïne.

Leestijd : 1 min

De verlenging tot 31 december 2018 komt er "om de Russische nationale belangen te verdedigen", klinkt het. De meeste voedingsproducten uit het Westen, voornamelijk uit de Europese Unie, mogen Rusland dus nog steeds niet binnen. Hetzelfde geldt overigens in omgekeerde richting. De EU vaardigde sancties uit na de annexatie van de Krim door Rusland in 2014 en de vermeende steun van de Russen aan de separatisten in Oost-Oekraïne.

Belga

Lees ook in Akkerbouw

Ziektedruk in graanvelden neemt toe

Granen Het Landbouwcentrum Granen Vlaanderen (LCG) volgde begin deze week de ziekteontwikkeling in wintergranen verder op. Gele en bruine roest breidden afgelopen week uit, is de voornaamste conclusie.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Danis

Koolskamp, West-Vlaanderen

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures