Startpagina Actueel

Het ‘grondwaterarrest’ : geen precedentdossier of zijn er toch belangrijke gevolgen op komst ?

Wordt het ‘grondwaterarrest’ nu ingrijpend of niet? Volgens Boerenbond is het géén precedentdossier en niet vergelijkbaar met het stikstofarrest. “De vergunning werd vernietigd omdat die onvoldoende gemotiveerd werd en een procedurefout werd begaan”, aldus Vlaams minister Zuhal Demir (N-VA). Volgens haar kunnen we wel belangrijke gevolgen verwachten.

De Raad van State velde een arrest waarbij een vergunning voor grondwaterwinning werd vernietigd. Volgens Sonja De Becker, voorzitter Boerenbond, gaat het niét om een precedentdossier. Dat zegt ze in een voorwoord in het syndicaal ledenblad Boer & Tuinder

Verkeerde voorstelling

“Als je dat arrest leest, wordt de vergunning vernietigd omdat de beslissing onvoldoende was gemotiveerd en er...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Professor Geert Haesaert blikt terug op zijn carrière

Akkerbouw Dit najaar zette professor Geert Haesaert, expert op het gebied van duurzame gewasproductie, van de Faculteit Bio-ingenieurswetenschappen van UGent een punt achter zijn indrukwekkende carrière. We proberen deze beknopt samen te vatten met een afscheidsinterview.
Meer artikelen bekijken