Startpagina Pluimvee

Al 2 miljoen stuks pluimvee geruimd in Frankrijk

Sinds november zijn in Frankrijk al 2 miljoen stuks pluimvee geruimd om de verspreiding van de vogelgriep in te dammen. Dat is woensdag vernomen bij het ministerie van Landbouw.

Normaal worden vooral kwekerijen in het zuidwesten van Frankrijk getroffen door de vogelgriep, maar nu heeft ook het gebied van de Loire het zwaar te verduren gekregen.

Belga

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Pluimvee

Ammoniakuitstoot in Vlaanderen halveert door inspanningen

Stikstof De ammoniakuitstoot was op 3 juni onderwerp van discussie tijdens de Commissie Leefmilieu. De uitstoot van stikstofoxiden en van ammoniak zal volgens minister Brouns (cd&v) de komende jaren halveren in Vlaanderen. Dat is vastgelegd in maatregelen met een reductie op het niveau van diersoorten, namelijk voor varkens 60% in niet-AEA-stallen (ammoniakemissiearm) en voor rundvee 25%.
Meer artikelen bekijken