Startpagina Bedrijfsnieuws

AGCO slachtoffer van computerhacking

AGCO, het moederhuis van de merken Fendt, Massey-Ferguson, Valtra,... werd vorige week donderdag 5 mei het slachtoffer van een computeraanval (hacking). De gevolgen zijn ook vandaag nog merkbaar.

Leestijd : 1 min

De ransomware-aanval heeft enkele van AGCO’s productiefaciliteiten getroffen. Ze onderzoeken nog steeds de omvang van de aanval, maar de verwachting is dat de bedrijfsactiviteiten enkele dagen en mogelijk langer nadelig zullen worden beïnvloed.

De impact van deze aanval is ongezien groot en legt momenteel nog steeds zo goed als alle systemen en productiesites van AGCO wereldwijd plat. Er wordt geprobeerd invoerders, dealers en klanten zo goed als het kan te helpen, maar evident is dit anno 2022 niet.

TD

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Alternatieve aandrijvingen en andere aandachtstrekkers op Agritechnica

Agritechnica We raken niet uitgeschreven over ‘s werelds grootste landbouwmechanisatiebeurs Agritechnica die afgelopen najaar doorging in Duitsland. In deze bijdrage kijken we eens naar de tractoren en wielladers die een ‘alternatieve’ aandrijving hebben in plaats van de klassieke dieselmotor. Ook hebben we oog voor enkele andere aandachtstrekkers op de beursvloer.
Meer artikelen bekijken