Startpagina Bedrijfsnieuws

Green Service ontwikkelt kleinschalige mestverwerkingsinstallatie

Green Service is specialist in de constructie van biogasinstallaties en ontwikkelde onlangs een nieuwe techniek om van afvalwater of dunne fractie uit mest herbruikbaar water te maken. Daarnaast kan de installatie van Green Service ook van de overgebleven afvalstroom uit de dunne fractie een stikstofrijk concentraat maken. Zo maakt Green Service de cirkel van mestverwerking rond.

De nieuwe mestverwerkingsinstallatie zorgt er dus voor dat de landbouwer zijn eigen stikstofuitstoot kan hergebruiken. De kosten voor mesttransport en externe verwerking vallen ook weg. Problemen als watertekort en energiekosten worden met deze machine ook aangepakt. De veehouder kan de op maat gemaakte installatie kopen, maar ook huren.

Verwerking van digestaat tot kunstmeststof

Vooraleer nutriënten en water uit de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Nieuwe invoerder toont Unimog-gamma

Bedrijfsnieuws Eind 2023 werd de firma Van Dyck Marcel Belgium uit Houtvenne invoerder van Unimog. De import en verdeling staan ondertussen op poten, waardoor het tijd werd om de fabrikant en zijn producten voor te stellen aan de vakpers.
Meer artikelen bekijken