Startpagina Bedrijfsnieuws

Nieuwe smalspoortractoren bij Deutz-Fahr

Deutz-Fahr presenteert de nieuwe 5080 DF/DS/DV Ecoline-serie smalspoortractoren, met breedtes tussen de 1,15 en 1,65 m voor inzet in wijn-, fruit- en boomgaarden.

Alle modellen van de serie zijn verkrijgbaar in zowel een 4 stijlencabine als een platformversie met opklapbare ROPS-veiligheidsbeugel. De cabines van de 5080 DF/DS/DV Ecoline-modellen zijn verkrijgbaar in 3 verschillende breedtes en wielkastafmetingen. Daarnaast is de maximale doorrijhoogte beperkt tot minder dan 2,5 m.

FARMotion 35

De 5080 DF/DS/DV Ecoline-modellen zijn uitgerust met de moderne FARMotion 35-motor,...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Nieuwe invoerder toont Unimog-gamma

Bedrijfsnieuws Eind 2023 werd de firma Van Dyck Marcel Belgium uit Houtvenne invoerder van Unimog. De import en verdeling staan ondertussen op poten, waardoor het tijd werd om de fabrikant en zijn producten voor te stellen aan de vakpers.
Meer artikelen bekijken