Startpagina Mechanisatie

ILVO lanceert ‘AgrifoodTEF’ en autonome tractor

ILVO lanceert een open Test- en Experimenteer Faciliteit (TEF) voor bedrijven om innovaties met artificiële intelligentie, data en robotica in agrifood versneld op de markt te krijgen.

Concreet biedt ILVO bedrijven infrastructuur en services aan zoals prototypebouw, beeldanalyse, training van algoritmes en testing onder realistische praktijkomstandigheden. De Vlaamse AgrifoodTEF krijgt daarvoor van Europa (Horizon), de Vlaamse overheid (departement EWI) en het Instituut voor Landbouw-, Visserij- en Voedingsonderzoek zelf (ILVO) in totaal 5 miljoen euro ter beschikking.

Op de AgriTechDag ’23 bij ILVO in Merelbeke die op woensdag 7 juni jongstleden door ging, kregen bezoekers een...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Mechanisatie

Steeds meer slagkracht voor ruwvoeroogstmachines

Agritechnica Na een bezoek aan de landbouwmachinebeurs Agritechnica in Hannover (Duitsland) vorige maand komen we (opnieuw) tot de conclusie dat oogstmachines voor ruwvoer steeds slagkrachtiger worden. Ergens wordt dit gerealiseerd door bredere machines, maar we mogen ook een resem andere technologieën niet vergeten.
Meer artikelen bekijken