Startpagina Edito

Edito: Wordt Europa het weeshuis van de gewasbescherming?

Het traditionele seizoen van de proefveldbezoeken is afgelopen. Het is steeds interessant en uiteraard nuttig om te ontdekken wat onderzoeksinstellingen en firma’s te velde beproeven. Hoe moeten we immers in de toekomst onze gewassen nog efficiënt beschermen?

Doorgaans staan nieuwe producten, technieken, erkenningen... in de aandacht tijdens deze proefveldbezoeken. Er komen dus nog steeds nieuwe oplossingen op ons af om de uitdagingen van morgen aan te gaan. Helemaal boeiend worden de bezoeken als er een spontaan debat ontstaat tussen de aanwezigen, en al zeker als dit een gemengd publiek is met voorlichters, praktijkboeren, wetenschappers, onderzoekers en vertegenwoordigers van firma’s en overheden. Zo mochten we er vorige week nog eentje beleven.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Edito

Edito: Klaar voor een uitstap naar de Beurs van Libramont?

Edito Luilekker genieten van de zomervakantie is niet iedereen gegund. Op de meeste akkerbouwbedrijven is het door de periode van de graanoogst dan juist extra druk. Maar in tegenstelling tot in 2024 zijn de vooruitzichten prima. Misschien rest er dus tijd voor een bezoekje aan de Beurs van Libramont…?
Meer artikelen bekijken