Startpagina Actueel

Departement wordt op 1 januari Agentschap

Het Departement Landbouw en Visserij zal vanaf 1 januari 2024 het Agentschap Landbouw en Zeevisserij heten. De naamsverandering is het gevolg van de oprichting van het nieuwe beleidsdomein Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie, Landbouw en Sociale Economie dat de Vlaamse regering dit najaar goedkeurde.

Leestijd : 1 min

De Vlaamse regering stemde op vrijdag 15 september in met de oprichting van het nieuw beleidsdomein Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie, Landbouw en Sociale Economie (WEWILS) en de oprichting van het Agentschap Landbouw en Zeevisserij.

De taken en werking van het nieuwe Agentschap Landbouw en Zeevisserij blijven dezelfde als die van het huidige Departement Landbouw en Visserij. Behalve de naamsverandering is er dus geen impact voor landbouwers en andere stakeholders.

Je kan het Agentschap ook na 1 januari bereiken op het unieke telefoonnummer 02 214 48 48 of via het e-mailadres info@lv.vlaanderen.be.

DLV

Lees ook in Actueel

Meer artikelen bekijken