Startpagina Actueel

Pieter Obin is de nieuwe voorzitter van DGZ

Tijdens de algemene vergadering van Dierengezondheidszorg Vlaanderen (DGZ) op 17 april werd een nieuwe voorzitter officieel bekrachtigd. Na 16 jaar in het bestuur legt Franky Annys zijn functie neer. Hij wordt opgevolgd door rundveehouder Pieter Obin. Tegelijk werden een aantal nieuwe leden van het bestuursorgaan en de Algemene Vergadering verkozen.

Tijdens de algemene vergadering van DGZ op 17 april 2024 werd de nieuwe samenstelling van het bestuursorgaan officieel bekrachtigd. Franky Annys moet na de wettelijke maximale zittijd van 16 jaar in het bestuur, waarvan 1 jaar als voorzitter, zijn functie neerleggen. Hij wordt opgevolgd door rundveehouder Pieter Obin, die de voorzittershamer zal overnemen. Bovendien zijn er diverse nieuwe leden verkozen voor de algemene vergadering van de organisatie.

Moeilijke maar mooie toekomst...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Unieke formule blijft goed aanslaan bij de exposanten

Werktuigendagen Net als in 2023 stevenen de Werktuigendagen af op een recordeditie inzake standhouders. “We tellen dit jaar zelfs 226 standhouders!”, vertelt Gunther De Mey, event manager bij AgriBevents. “We zijn blij dat zoveel firma’s ons opnieuw hun vertrouwen schenken.”
Meer artikelen bekijken