Startpagina Actueel

Vlaamse regering gevormd

N-VA, cd&v en Vooruit zijn in de nacht van 27 op 28 september tot een akkoord gekomen om samen de nieuwe Vlaamse regering te vormen. De inhoud van het regeerakkoord werd nog niet bekendgemaakt en ook de verdeling van de ministeries en de namen van de ministers van Landbouw en Omgeving zijn nog niet bekend.

Enkele Vlaamse media hebben al iets opgevangen over de inhoud van het Vlaamse regeerakkoord, dat meer dan 200 blz telt.

Van depositie naar emissie

Het omschakelen van het depositie- naar het emissiemodel inzake stikstof, wat eerder al circuleerde, zou inderdaad in het akkoord staan, met een invoerdatum van 2031.

Voorkooprecht

Voorts zou in het...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Week van het Witloof van 1 tot 7 februari

Groenten Van 1 tot 7 februari zet VLAM met een radiospot en een onlinecampagne de schijnwerpers op witloof tijdens de vijfde ‘Week van het Witloof’. Tijdens die week worden consumenten aangespoord om de groente zeker op het menu te zetten. Ondanks het dalende verbruik blijft witloof geliefd bij de consument. Dat bewees de recente verkiezing van ‘witloof met kaas en hesp in de oven’ tot favoriete gerecht van de Vlaming.
Meer artikelen bekijken