Startpagina Bedrijfsnieuws

Milcobel-melkprijs duikt nogmaals met 2 euro omlaag

De Milcobel standaard melkprijs zakt naar 35 euro/100 l. Na de forse daling met 6 euro in november is dit dus opnieuw een flinke duik naar beneden. Volgens de zuivelaar is dit een gevolg van de internationale markten.

De raad van bestuur van zuivelcoöperatie Milcobel heeft beslist dat het voor de lopende leveringen van de maand december 2025 een standaard melkprijs zal hanteren van 35,00 euro/100 l. Dit is een daling met 2 euro/100 l ten opzichte van november 2025. Dit komt overeen met een reëel uitbetaalde melkprijs van 39,19 euro/100 l voor een bedrijf met een vetgehalte van 43 g/l, een eiwitgehalte van 35 g/l en maximale premies voor kwaliteit, duurzaamheid en hoeveelheid.

Zuivelmarkten op historisch dieptepunt...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee?

Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Tractorverkoop loopt terug in buurlanden

Mechanisatie De tractorverkoop in ons land toonde vorig jaar veerkracht en herstelde zich. Dat is echter zeker geen Europees fenomeen als we even over onze landsgrenzen heen kijken. Opvallend is dat haast overal een dalende verkoop wordt opgetekend, al laten Italië en Ierland weer wat anders zien.
Meer artikelen bekijken