Startpagina Actueel

Provincie Oost-Vlaanderen zoekt bezoekboerderijen

Het netwerk ‘Beleef de Boerderij’ zoekt in Oost-Vlaanderen kandidaat-bezoekboerderijen voor de periode van 1 september 2026 tot 31 augustus 2029. Land- en tuinbouwers kunnen zich kandidaat stellen tot 15 april.

Leestijd : 1 min

De provincie Oost-Vlaanderen zoekt actieve land- en tuinbouwers die klassen en groepen willen ontvangen op hun bedrijf. Wie zich kandidaat wil stellen als bezoekboerderij, vult het formulier in op https://www.oost-vlaanderen.be/beleef-de-boerderij. De provincie neemt nadien contact op.

Kwaliteitsrichtlijnen

In de leidraad voor land- en tuinbouwers vind je onder meer hoe je je kan aansluiten, voor welke waarden het netwerk staat en wat de provincie biedt. De kwaliteitsrichtlijnen vertalen wat de provincie van de bezoekboerderij verwacht op het vlak van veiligheid, verzekering, educatief aanbod en communicatie.

Imago versterken

‘Beleef de Boerderij’ is een netwerk van actieve land- en tuinbouwbedrijven in Oost-Vlaanderen die kinderen en volwassenen wil laten kennismaken met de hedendaagse land- en tuinbouw. Het wil belevingsvolle, kwaliteitsvolle, veilige en educatieve boerderijbezoeken aanbieden. Daarnaast zet het netwerk in op de versterking van het imago van de land- en tuinbouw en wil het de boer en de burger dichter bij elkaar brengen.

Meer info over het netwerk van bezoekboerderijen vind je op www.beleefdeboerderij.be.

Provincie Oost-Vlaanderen

Lees ook in Actueel

Vol programma op jubileumeditie Aardappeldemodag in Nederland

Beurzen Op woensdag 2 september van 9 tot 18 uur vindt de tweejaarlijkse Aardappeldemodag plaats in Westmaas, ten zuiden van Rotterdam. Met ruim 120 standhouders, 25 kennissessies en een uitgebreid demonstratieterrein belooft de 25ste editie een waardevol kennisevent te worden voor de Nederlandse én Belgische aardappelsector.
Meer artikelen bekijken