Startpagina Varkens

Aantal besmettingen bij everzwijnen loopt op tot 18

Er zijn drie bijkomende besmettingen van Afrikaanse varkenspest vastgesteld bij everzwijnen. In totaal is er nu sprake van 18 besmette dieren.

Dat heeft het kabinet van Waals minister van Landbouw René Collin donderdag bekendgemaakt. De drie nieuwe gevallen zijn vastgesteld in de eerder vastgelegde perimeter van 63.000 hectare.

Belga

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Varkens

Johan De Wilde, een Waalse varkenshouder met de blik op de toekomst

Varkens In een sector die constant evolueert, zoals de veeteelt, is het verstandig om ver genoeg vooruit te plannen, als je niet voor verrassingen wil komen te staan. Johan De Wilde, varkenshouder in Geldenaken (Jodoigne, Waals-Brabant), begrijpt dat maar al te goed. Met zijn nieuwe stallen heeft hij zich gericht op een heldere en modulaire indeling en ruimtebesparing, zodat hij en zijn dieren met een gerust hart de toekomst tegemoet kunnen gaan.
Meer artikelen bekijken