Boeren in de achtertuin van Rotterdam

H-WodKa-voorzitter Leon Noordam: “Onze stichting wil een link leggen tussen de, zeg maar, hardcore akkerbouw en de wensen die er in de maatschappij leven.”
H-WodKa-voorzitter Leon Noordam: “Onze stichting wil een link leggen tussen de, zeg maar, hardcore akkerbouw en de wensen die er in de maatschappij leven.” - DvD

De stichting H-WodKa, wat staat voor Hoeksche Waard op de Kaart, werd opgericht in hetzelfde jaar als dat de Hoeksche Waard werd uitgeroepen tot Nationaal Landschap. Het samenwerkingsverband werd opgericht door de akkerbouwers Aad Klompe en Henk Scheele. Deze akkerbouwers waren bang dat er in het nieuwe Nationale Landschap Hoeksche Waard geen ruimte meer zou zijn voor akkerbouwers. "Onze stichting wil een link leggen tussen de, zeg maar, hardcore akkerbouw en de wensen die er in de maatschappij leven," zegt de huidige H-...

Dit artikel is voor abonnees

Registreer u gratis om meer artikels per maand te genieten

Ik wil meer artikel lezen
Ik profiteer ervan
Ik ben abonnee en
heb een account
ik meld mij aan
Ik ben abonnee en
ik wil Landbouwleven online lezen
Ik schrijf mij in

Meest recent

Meest recent