Startpagina Economie

Runder- en varkensslacht België vertoont krimp

De Belgische slachtsector heeft in de eerste drie kwartalen van 2019 op alle fronten een kleinere productie gehad dan in dezelfde periode van 2018. Van alle diersoorten, dus zowel varkens en rundvee als gevogelte, schapen en lammeren, zijn er minder geslacht.

D e grootste mutatie was er in het aantal geslachte koeien, dat nam ten opzichte van 2018 af met 7%. De kleinste terugval was er voor het aantal geslachte braadkippen, dat kwam ruim 2% lager uit. We gaan hier in op de situatie rond varkens en rundvee.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Economie

België wil economische banden met Japan aanhalen tijdens Expo 2025 in Osaka

Economie Naar aanleiding van de ‘Belgische dag’ op zondag 14 september op de Wereldtentoonstelling 2025 in Osaka gaat federaal minister van Economie, Werk en Landbouw David Clarinval (MR) op officiële missie naar Japan. Naast het promoten van het Belgische paviljoen wil Clarinval er de economische, politieke en diplomatieke relaties tussen beide landen versterken. Hij ontmoet er ook de Japanse minister van Landbouw.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Stad Kortrijk

Kortrijk, West-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Philippe Hoornaert

Staden, West-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Vlaams Agrarisch Centrum cv

Merelbeke, Oost-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures