Startpagina Varkens

Niet of, maar wanneer... komt het virus?

Afrikaanse varkenspest (AVP) teistert intussen al enkele jaren de Aziatische varkenspopulaties. Hoe groot is de AVP-dreiging voor de Belgische en Nederlandse varkensstapel? Kunnen de Aziatische overheden de prangende situatie onder controle krijgen? Vincent ter Beek, journalist bij Pig Progress, volgt de situatie op de voet.

Vincent ter Beek volgt vooral de evolutie van AVP in Azië, Polen en België. Hij visualiseert dit met interactieve kaartjes op de website van het internationale vakblad en op zijn Twitteraccount. Tijdens het 14de Symposium Hogere Varkensgezondheid in Eindhoven belichtte hij aan de hand van 5 vragen evenveel dilemma’s omtrent AVP.

Is AVP snel verleden tijd?

Ter Beek toont een lijstje met Aziatische landen waar sinds...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Varkens

Bereken zelf je PAS-referentie 2030

Stikstof Via een online referentietool kan je zelf de PAS-referentie 2030 van je bedrijf berekenen, de maximale ammoniakemissie die je bedrijf na 2030 mag uitstoten. Sinds maandag 28 april kan je ook een afwijkende berekeningsmethode van de referentiesituatie 2021 aanvragen.
Meer artikelen bekijken