Startpagina Bedrijfsnieuws

Grimme presenteert nieuwe WG 900 - websorteerder

Voor het seizoen 2020 heeft Grimme de gekende en productvriendelijke websorteerder WG 900 omvangrijk doorontwikkeld. Door een geoptimaliseerd verloop van het rubberweb kon de bruikbare sorteeroppervlakte tot 15% vergroot worden t.o.v. zijn voorganger.

Daarnaast is de valhoogte van de sorteerband op de afvoerband met ca. 60 mm verkleind. Door de nieuwe 800 mm brede sorteerafvoerband wordt een productovergave van het gesorteerde product zonder versmallingen op de navolgende transportband bereikt. Voor een eenvoudige integratie in de inschuurlijn is er optioneel het nieuwe traploos in hoogte verstelbare onderstel.

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

CNH rondt Accelerator-project in Zedelgem af

Bedrijfsnieuws CNH en Flanders Make vierden begin november een belangrijke mijlpaal in de transformatie van het Harvesting Center of Excellence in Zedelgem met de afronding van het driejarige Accelerator-project dat liep van 2022 tot nu.
Meer artikelen bekijken