Startpagina Actueel

Vlaams-Brabant verkennen op een virtueel Brabants trekpaard

Toerisme Vlaams-Brabant maakte virtuele koetstochten met het Brabants Trekpaard door Vlaams-Brabant. Momenteel kan men zo Nederokkerzeel en Galmaarden op een originele manier ontdekken.

Leestijd : 1 min

“Het is voor velen momenteel niet evident om onze prachtige provincie te ontdekken”, zegt Monique Swinnen, gedeputeerde voor toerisme. “In deze virtuele koetstochten nemen enkele Brabantse trekpaarden ons mee op tocht door Nederokkerzeel en Galmaarden. Aan een derde tocht door Gaasbeek en Pepingen wordt nog gewerkt. Zo kan men van Vlaams-Brabant genieten vanuit zijn veilige bubbel”.

De virtuele koetstochten zijn een vervolg op de succesvolle virtuele wandelingen.

De koetstochten door Nederokkerzeel (Kampenhout) en Galmaarden kan men bekijken via het Youtube-kanaal van Toerisme Vlaams-Brabant.

Lees ook in Actueel

Boerinnen slaan alarm over zwerfvuil op hun velden

Actueel Blikjes, plastic flessen en ander huisvuil zorgen voor steeds grotere problemen op landbouwgrond. Dat blijkt uit een enquête van Ferm, de Fédération Wallone de l’Agriculture (FWA) en l’Union des Agricultrices Wallonnes (UAW) bij landbouwers. Zwerfvuil brengt niet alleen schade toe aan gewassen en machines, maar vormt ook een ernstig gevaar voor het vee en de boeren zelf. Statiegeld kan een oplossing vormen.
Meer artikelen bekijken