Je kunt nog tot en met zondag 19 januari een bezoekje brengen aan de 98ste editie van de Brussels Motor Show voor auto’s, motoren en nieuwe mobiliteitsmiddelen in Brussels Expo.
- Openingsuren: van 10.30 tot 19 uur, op vrijdag open tot 22 uur.
- Inkomprijs: 15 euro, kinderen tussen 6 en 12 jaar: 10 euro. Supplement Dream Cars: + 7 euro. Voordelig toegangstarief met een B-Dagtripticket (toegangsticket voor het Salon + trein + metro), te koop in alle NMBS-stations.
- Bereikbaarheid: Met de wagen: Parking C via de Brusselse Ring R0 (uitrit 7a – bordjes EXPO volgen) geeft rechtstreeks toegang tot de Heizelpaleizen. Een parkingticket kost 10 euro, parking C is gratis voor motoren. Openbaar vervoer: met de trein tot Brussel-Zuid en dan met de metro, bus of tram. Tram 7 stopt bij Brussels Expo. De trams 51 en 93 stoppen aan het Koning Boudewijnstadion. Tram 3 (Esplanade) stopt in de Meysselaan.
Meer info: www.autosalon.be