Startpagina Archief

Fedecom lanceert nieuwe beurs

Fedecom (de Nederlandse evenknie van het Belgische Fedagrim) lanceert een nieuw initiatief voor de agrosector: de virtuele beurs ATH Digitaal. Deze gaat op woensdag 10 en donderdag 11 maart van 13 tot 20 uur live door.

Leestijd : 1 min

Het is een nieuw, breed, online platform waar de leveranciers van machines en techniek direct in contact komen met boeren en loonwerkers; met een beursplattegrond met compleet ingerichte stands en live chats met deelnemers.

Op dit digitale platform van de mechanisatie- en technologiesector – te bereiken via www.athdigitaal.nl – kan je met een handige zoekmachine alles wat je boeit zoeken, zoals trekkers en machines op merk en product. Vaste waarden van eerdere ATH-beursedities ontbreken niet.

Ook presentaties van bijvoorbeeld Cumela, VA Keur, Tech In Motion en Fedecom zijn onderdeel op ATH Digitaal Live. Na 10 en 11 maart is het platform ATH Digitaal 24/7 online toegankelijk voor iedereen.

Actueel

Europese politici nemen stelling over GLB-voorstel

Buitenland Het Europees Parlement stelde op 10 september een aantal eisen op voor het volgende Gemeenschappelijk Landbouwbeleid. Ook de lidstaten bediscussiëerden het voorstel van de Commissie op de informele Landbouwraad in Kopenhagen, maar wachten in de eerste plaats op meer informatie.
Voir plus d'articles
Meest gelezen