Startpagina Archief

Interpom 2022: topeditie met recordopkomst

De vakbeurs Interpom is eind vorige maand in een andere sfeer verlopen dan het jaar voordien. De editie 2022 gaat de geschiedenis in als een topeditie met een record bezoekersopkomst van maar liefst 20.254 geïnteresseerden over de 3 beursdagen heen.

De editie van 2020 , die omwille van Covid-19 uitgesteld werd, ging met vertraging een jaar geleden door, net op een moment dat de coronacijfers exponentieel toenamen. Het gevolg was dat enkele standhouders niet kwamen opdagen en dat het bezoekersaantal 40% lager lag. Ook de buitenlandse geïnteresseerden waren er niet of amper. Zij die er wel waren bleken echter zeer goede contacten te zijn voor de exposanten.

Veerkracht

Gelukkig zijn we voor deze editie gespaard gebleven van de gezondheidscrisis en de gevolgen ervan....

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Hoge Gezondheidsraad adviseert om meer volkoren varianten en peulvruchten te eten

Actueel De Hoge Gezondheidsraad (HGR) heeft nieuwe voedingsaanbevelingen voorgesteld die moeten bijdragen aan een betere gezondheid. Het adviesorgaan raadt Belgen onder meer aan wit brood of witte pasta te vervangen door volkoren varianten, de consumptie van bewerkt rood vlees (charcuterie) te beperken en meerdere keren per week peulvruchten zoals linzen of bonen te eten.
Voir plus d'articles
Meest gelezen