Startpagina Archief

King Edward op het toppunt van zijn kunnen

Van 4 tot 8 april verzamelde de wereldtop van de jumpingruiters zich in Omaha (USA), voor de finale van de FEI Longines Wereldbeker 2022-2023.

De apotheose van de indoor Wereldbeker Jumping kende een verrassend verloop. De paarden en ruiters kregen 3 proeven voorgeschoteld (1m60). De eerste testte hen op ‘speed and handiness’, dag 2 en 3 waren goed voor een proef met barrage.

Het was op dag 2 dat de kaarten door elkaar werden geschud, gewoonweg omdat niets was wat het leek. Ons land werd uitstekend vertegenwoordigd door de Belgisch gefokte paarden, met ‘koning’ King Edward Ress op kop!

Snel en handig!

De speedproef toonde meteen de uitstekende vorm van King...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Nederland voert ondergrens van 1 mol per ha in

Actueel In Nederland heeft ontslagnemend minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur Femke Wiersma op 13 juni in een brief aan de Tweede Kamer bevestigd dat het Nederlandse kabinet definitief de rekenkundige ondergrens van 1 mol per ha per jaar zal invoeren.
Voir plus d'articles
Meest gelezen