Startpagina Archief

BBB boert achteruit in Nederland

In een recente peiling ligt Nieuw Sociaal Contract (NSC) op kop voor de vervroegde verkiezingen op 22 november in Nederland. De BoerBurgerBeweging (BBB) zal zijn succes van maart niet kunnen herhalen.

De Nederlandse regering viel in juli over het asielbeleid. De regering onder leiding van Mark Rutte was een coalitie van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD), D66, Christen-Democratisch Appèl (CDA) en Christen Unie.

BBB, winnaar in maart

In maart was in Nederland de BoerBurgerBeweging (BBB) van Caroline Van der Plas nog als grote overwinnaar uit de provinciale verkiezingen gekomen.

De BBB wordt in...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

VLAM roept op om te kiezen voor lokale producten tijdens ‘Lekker van bij ons-week’

Korte Keten Van 15 tot 21 september organiseert VLAM voor het eerst de Lekker van bij ons-week. Tijdens deze actieweek roept het iedereen op om zijn of haar winkelmand te vullen met lokale producten. Uit een recent VLAM-onderzoek blijkt dat de Vlaming overtuigd is van producten van eigen bodem, maar dit niet altijd omzet in aankoopgedrag. Jammer, want 3 op de 4 Vlamingen vindt wel dat we met zijn allen meer Belgische voedingsproducten zouden moeten kopen.
Voir plus d'articles
Meest gelezen