Startpagina Archief

België draagt opnieuw bij aan ‘Grain from Ukraine’

België draagt opnieuw 10 miljoen euro bij aan ‘Grain from Ukraine’.

Grain from Ukraine is een programma dat tot stand kwam op initiatief van president Volodimir Zelenski. Het moet helpen om Oekraïens graan weer tot in landen met een precaire voedselsituatie te krijgen.

Oekraïne was een van de grootste exporteurs van landbouwproducten ter wereld. De Russische oorlog heeft echter een dramatisch effect op de productie en uitvoer van graan uit het Oost-Europese land. De productie daalde dit en vorig jaar met een derde, terwijl de export volledig tot stilstand kwam.

Met de bijdrage aan ‘Grain from...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Kruising van Wagyu en Holstein levert mooie resultaten op

Libramont In rundvee bestaan er tal van rassen en kruisingen tussen rassen zijn zo oud als de veeteelt zelf. Soms zijn er toch verrassende, nieuwe kruisingen. De Waalse familie Pierard kruist systematisch Wagyu met Holstein en is heel tevreden met het resultaat.
Voir plus d'articles
Meest gelezen