Startpagina Archief

Tariefvrije import van Oekraïne naar Europa verlengd

Oekraïense landbouwproducten zullen nog 1 jaar langer vrij van invoerheffingen en quota naar de Europese Unie mogen worden uitgevoerd. De lidstaten hebben een voorstel van de Commissie daarover goedgekeurd.

Aan de maatregel zijn wel vrijwaringsclausules verbonden die een aantal Europese markten moeten beschermen.

Economische levenslijn

Met haar zogenoemde autonome handelsmaatregelen wil de Europese Unie aan Oekraïne een economische levenslijn bieden tijdens zijn oorlog met Rusland. De maatregel is al sinds juni 2022 van kracht en wordt nu met nog eens een jaar verlengd, tot en met 5 juni 2025.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Kruising van Wagyu en Holstein levert mooie resultaten op

Libramont In rundvee bestaan er tal van rassen en kruisingen tussen rassen zijn zo oud als de veeteelt zelf. Soms zijn er toch verrassende, nieuwe kruisingen. De Waalse familie Pierard kruist systematisch Wagyu met Holstein en is heel tevreden met het resultaat.
Voir plus d'articles
Meest gelezen