Startpagina Archief

Garnalen-

cocktail met

appel en selderij

Het is een ultieme klassieker tijdens de feestdagen: de garnalencocktail. Ook op een doordeweekse dag scoor je met dit eenvoudige gerechtje. Na 25 minuten is dit voorgerechtje klaar voor 4 personen.

Wat heb je nodig?

300 g grijze garnalen

1 appel (greenstar)

2 stengels witte selder

1 rode ui

4 eieren

kropsla

2 takjes dille

Voor het sausje:

4 el mayonaise

1 kl tomatenpuree

0,50 tl cayennepeper

2 el tomatenketchup

1 tl citroensap

1 kl cognac

peper

zout

Hoe bereid je het?

Spoel de selderij en snijd in fijne schijfjes. Snijd de appel in dunne schijfjes en besprenkel met enkele druppels citroensap.

Pel en snijd de rode ui in...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Landbouwers vinden vlot weg naar milieu- en klimaatvriendelijke praktijken

Milieu Ook dit jaar zetten Vlaamse landbouwers sterk in op milieu- en klimaatvriendelijke praktijken. Dat blijkt uit de aanvraagcijfers van 2025 van het Agentschap Landbouw en Zeevisserij. Vooral de arealen van de beheerovereenkomst ‘bloemenakker’ (+142%) en de ecoregelingen ‘grasbufferstroken langs waterlopen’ (+77%), ‘éénjarige eiwitteelten’ (+32%) en ‘mechanische onkruidbestrijding’ (+30%) stijgen ten opzichte van 2024.
Voir plus d'articles
Meest gelezen