Startpagina Actueel

Europa en Verenigde Staten ronden onderhandelingen over landbouwquota-overeenkomst af

De Europese Unie en de Verenigde Staten hebben de onderhandelingen afgerond om de landbouwquota van de Wereldhandelsorganisatie (WTO) van de Europese Unie aan te passen na de terugtrekking van het VK uit de EU.

Dit is het resultaat van 2 jaar onderhandelen in het kader van de WTO om deze EU-quota te verdelen, waarbij een deel van het volume overblijft bij de EU-27 en een deel naar het VK, op basis van recente handelsstromen. De overeenkomst heeft betrekking op tientallen quota en miljarden euro's aan handel, onder meer voor rundvlees, gevogelte, rijst, zuivelproducten, fruit en groenten en wijnen.

EU-commissaris voor Landbouw Janusz Wojciejowski: “Ik ben verheugd dat we een akkoord hebben bereikt met...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Vleermuizen zijn geduchte jagers en daardoor een natuurlijk insecticide

Veeteelt Wist je dat vleermuizen een van de beste bondgenoten zijn om je te verlossen van vliegen in jouw stallen? Vooral de ingekorven vleermuis is dol op deze beestjes. Deze geduchte jagers kunnen per nacht ongeveer 3.000 insecten vangen! Chloé Vescera, specialist in vleermuizen, schreef een proefschrift over deze dieren, die, toegegeven, soms een slechte reputatie hebben.
Meer artikelen bekijken