Startpagina Actueel

Flanders Food Week zet Vlaamse voeding in de kijker

Van vrijdag 1 oktober tot en met zondag 7 november heeft de Flanders Food Week plaats. Het programma oogt veelbelovend en zet de Vlaamse voeding voluit in de kijker.

Vlaanderen zou in 2020 als gastregio optreden voor het UNWTO (World Tourism Organization) World Forum on Gastronomy Tourism. Door corona werd beslist om de Flanders Food Week naar dit jaar te verplaatsen. Het heeft nu plaats van vrijdag 1 oktober tot en met zondag 7 november.

De belangrijkste doelstellingen zijn:

- Vlaanderen en haar foodsector internationaal positioneren als culinaire topbestemming.

- Samenbrengen van...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Danone Rotselaar stelt teveel aan gezuiverd afvalwater ter beschikking

Droogte België kampt met aanhoudende droogte en waterschaarste in de landbouw. De productiesite van Danone in Rotselaar stelt, net als tijdens de hete zomer van 2022, zijn overtollige gezuiverde afvalwater beschikbaar voor land- en tuinbouwers in de regio. Dit helpt hen bij de irrigatie van hun gewassen tijdens de droogte.
Meer artikelen bekijken