Startpagina Bedrijfsnieuws

New Holland bouwt 60 jaar zelfrijdende veldhakselaars

New Holland Agriculture viert dat het 60 jaar geleden is dat de eerste zelfrijdende veldhakselaar werd geproduceerd. Toen werd de legendarische getrokken veldhakselaar SP818 in een zelfrijdende machine getransformeerd.

New Holland zet deze belangrijke mijlpaal in de verf met een speciale ‘60th Anniversary’-editie van de FR Forage Cruiser voor alle machines die voor het volgende seizoen worden geproduceerd. De machines onderscheiden zich door een speciale jubileum-styling met een ‘60th Anniversary’-sticker, zilveren sierletters en zilveren blad. De Special Edition-veldhakselaars bieden voordelen bij aanschaf zoals standaard MyPLMConnect, UpTime-oplossingen en UpTime-garantie volgens de markt.

New Holland zal ter...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Gebroeders Verkooyen en De Buf ontwerpen nieuwe mestmixer

Bedrijfsnieuws Loonbedrijf Gebroeders Verkooyen uit het Nederlandse Langeweg (tussen Breda en Rotterdam) ontwikkelde in samenwerking met constructiebedrijf De Buf Hydrauliek uit Oostkamp een mobiele mestmixer op een vrachtwagenoplegger. Midden april werd de machine voor het eerst gedemonstreerd in Torhout.
Meer artikelen bekijken