Startpagina Aardappelen

Terug een fysieke Aardappeldemodag in Westmaas (NL)

Elke 2 jaar organiseren de Universiteit van Wageningen en de Nederlandse Aardappelorganisatie (NAO) de Aardappeldemodag. Na een digitale editie omwille van Covid-19 in 2020 is er dit jaar terug een fysieke manifestatie op 31 augustus in Westmaas (NL).

De Aardappeldemodag is dé tweejaarlijkse Nederlandse ontmoetingsplaats van de aardappelsector en richt zich op de gehele aardappelketen. Telers, handel, verwerkers en veel andere bedrijven die actief zijn in de aardappelsector in binnen- en buitenland komen naar de Aardappeldemodag in Westmaas om elkaar te ontmoeten en om elkaar te informeren over de nieuwste ontwikkelingen.

Succesformule behouden

Op 31 augustus 2022...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Aardappelen

Belgapomnotering daalt

Aardappelen Belgapom meldt op 4 april een prijs van 160 euro/ton (zonder btw) voor de rassen Fontane. De notering daalt dus terug na 4 weken een stabiele prijs. Voor Challenger is er deze week geen notering wegens een gebrek aan transacties.
Meer artikelen bekijken