Startpagina Paarden

FEI Nations Cup jumping: Wat zijn we goed. Op naar nog beter!

Team Belgium zegevierde op 2 oktober in de finale van de Longines FEI Nations Cup 2022 in Barcelona. Maar er is meer! Het ticket voor de Olympische Spelen 2024 in Parijs is binnen. Kortom, wat zijn we goed!

Acht teams kwamen aan de start in Barcelona voor de finale van de FEI Nations Cup. België was er onklopbaar! Met dank aan Koen Vereecke/ Kasanova de la Pomme (BWP- v. Bamako de Muze), Grégory Wathelet met Iron Man van de Padenborre (BWP – v. Darco), Gilles Thomas met Calleryamana (Holstein – v. Casall ASK) en Jérôme Guéry, met vaste waarde Quel Homme de Hus (Holstein – v. Quidam de Revel).

Barcelona here we come!

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Paarden

Belgen schrijven geschiedenis op WK jonge eventingpaarden

Paarden Ons land mag gerust terugkijken op een boerenjaar voor de paardensport! De voorbije successen in jumping en dressuur hebben daar natuurlijk alles mee te maken. Alsof al dit moois nog niet genoeg was, zorgden onze eventingruiters voor de kers op de taart van een onvergetelijk seizoen. Dat gebeurde dan nog wel op Le Mondial du Lion, dé afspraak par excellence voor de jonge eventingpaarden.
Meer artikelen bekijken