Startpagina Aardappelen

Een geslaagde aardappelteelt? Heb aandacht voor alle aspecten!

Op het einde van de zomer kunnen landbouwers en andere geïnteresseerden naar jaarlijkse gewoonte terecht op de proefvelden van het Interprovinciaal Proefcentrum voor de Aardappelteelt (PCA). De thema’s zijn bemesting, gewasbescherming, irrigatie, bewaring en aaltjes.

Een goede opbrengst aardappelen van goede kwaliteit vraagt een doorgedreven kennis over de hele teelt. Het PCA doet daarom jaarrond onderzoek in de verschillende aspecten van de aardappelteelt. Op 29 augustus dit jaar organiseerde het PCA weer de proefveldbezoeken in Kruisem. Elke landbouwer kreeg er de kans om zijn licht op te steken over het lopende onderzoek en over de verkregen resultaten.

Hier wordt gefocust op bemesting, irrigatie, gewasbescherming en op de aaltjesproblematiek....

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Aardappelen

Belgapomnotering blijft ongewijzigd

Aardappelen Belgapom meldt op 20 juni een prijs van 50 euro/ton (zonder btw) voor het ras Fontane. Dat is dezelfde notering als vorige week. Toen was de prijs met 25 euro/ton fors gedaald.
Meer artikelen bekijken