Startpagina Biolandbouw

Waar staat de Vlaamse biolandbouw?

Nog tot het einde van deze week viert Vlaanderen de biologische landbouw met de Bioweek. De vijfde Biotrefdag in maart, georganiseerd door Inagro, toont echter dat biolandbouw in Vlaanderen nog voor heel wat uitdagingen staat.

Tijdens de Bioweek wordt er veel aandacht besteed aan biologische landbouw en aan bioproducten. Onderzoekscentrum Inagro deelt echter het hele jaar door haar ervaringen met biologische landbouw.

Zo organiseerde Inagro op 8 maart de vijfde Biotrefdag, waar geïnteresseerde landbouwers, wetenschappers en beleidsmakers zich verzamelden om het rapport te maken van de vooruitgang in de biologische landbouw in Vlaanderen.

Bio is pionier...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Biolandbouw

“Aantal gespeende biggen kan hoger als ik de uitval door koude kan beperken”

Varkens In het hoge noorden van Nederland woont de biologische varkenshouder Gideon Boerrigter. Om gure oostelijke en noordelijke winden tegen te houden, heeft hij een hoge wal om zijn kraamstal laten leggen. Gideon: “Ik zit nu op 25 gespeende biggen per zeug per jaar, maar dat zou hoger kunnen raken als ik de uitval door koude weet op te lossen.”
Meer artikelen bekijken