Startpagina Bedrijfsnieuws

Krampe viert 25 jaar halfpipe

Met de halfpipe HP20 biedt Krampe sinds 2000 een transportoplossing voor veeleisende werkzaamheden in het grondverzet.

De voorbije 25 jaar zette de combinatie van krachtige trekkers en robuuste halfronde kippers van Krampe veel in beweging volgens de fabrikant. Hij monteerde als een van de eerste fabrikanten een halfronde laadbak op een tandemonderstel. Ondertussen werd de HP-serie meer dan 3.000 keer verkocht.

Ter gelegenheid van het 25-jarige jubileum stelt Krampe een exclusieve speciale editie voor van de HP20 – gelimiteerd tot 100 kippers en voorzien van een speciale bestickering.

De HP20-jubileumeditie beschikt over een...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Nieuwe invoerder toont Unimog-gamma

Bedrijfsnieuws Eind 2023 werd de firma Van Dyck Marcel Belgium uit Houtvenne invoerder van Unimog. De import en verdeling staan ondertussen op poten, waardoor het tijd werd om de fabrikant en zijn producten voor te stellen aan de vakpers.
Meer artikelen bekijken