Startpagina Veeteelt

Bedankt voor al dat (h)eerlijks!

Als reactie op de campagne ‘Dagen zonder vlees’, nam het team van Landbouwleven & Le Sillon Belge bij het afsluiten van dit nummer uit solidariteit met de Belgische land- en tuinbouwers de vork ter hand om te genieten van enkele van hun lokale producten.

Leestijd : 1 min

Wij hebben de wens dat onze landbouwsector levendig, rendabel en dicht bij de burger blijft! Bedankt voor al dat lekkers!

Het team van Landbouwleven & Le Sillon Belge

Lees ook in Veeteelt

Hoe emissies beperken bij kleine herkauwers?

Schapen Op 23 februari 2024 trad het Stikstofdecreet in voege. Dit decreet zal de komende jaren een grote impact hebben op de veehouderij. Veehouders met varkens, rundvee en pluimvee kregen nu al een PAS-referentie 2030 en de verplichting om hun stikstofuitstoot tegen 2030 drastisch te verlagen. Ze kunnen dit doen door ofwel hun dierenaantal te verminderen ofwel door één (of meerdere) maatregelen te kiezen uit de PAS-lijst, een lijst met goedgekeurde emissiereducerende maatregelen. Maar hoe zit dit nu voor schapen- en geitenhouders?
Meer artikelen bekijken