Startpagina Actueel

Hoe de onkruiden aanpakken in de maïsteelt van 2017 ? (deel 1)

De maïs wordt ondertussen al op meerdere plaatsen gezaaid. Hoog tijd dus om eens na te denken over de mogelijke onkruidbestrijding. In een eerste deel geven we in dit artikel al enkel handvaten aan om dit te doen.

Om te kijken hoe de de onkruiden dit jaar kunnen aanpakken, kijken we ook eens terug naar de ervaringen in 2016, dit was soms toch wel een moeilijke onkruidbestrijding.

Na een maand maart en een eerste helft van april die vrij koud waren met een normale hoeveelheid neerslag, bleef de tweede helft van april koud met een regenperiode die de start van de zaaiperiode bemoeilijkte.

Moeilijke bestrijding in 2016...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Nederland verhoogt aantal controles tegen salmonella bij pluimvee

Pluimvee Na zorgwekkende cijfers over een verhoogd voorkomen van Salmonella Enteritidis in de Nederlandse pluimveesector sinds mei 2023, heeft de ontslagnemende Nederlandse minister van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) Femke Wiersma (BBB) de sector gevraagd om extra maatregelen te nemen.
Meer artikelen bekijken