Startpagina Aardappelen

Stevige stijging in Belgapom-prijzen

Na een dipje vorige week, stijgen de prijzen van de aardappelrassen Bintje, Fontane en Challenger stevig. De Belgapom-prijs voor de 3 rassen bedraagt nu 21,20 euro incl. BTW per ton (20,00 euro excl. BTW per ton).

Voor Fontane is de marktstemming rustig, met een aanbod dat groter is dan of gelijk aan de vraag. Voor Bintje en Challenger is die flauw, met een aanbod dat kleiner is dan de vraag.

Leestijd : 1 min

De Belgapomprijs Bintje, Fontane en Challenger is de meest gehanteerde prijs, waargenomen op de vorige werkdag voor de variëteit, Bintje, Fontane en Challenger. En dit voor verwerking tot diepgevroren aardappelproducten, veldgewas 35 mm+, frietgeschikt, af producent, los op wagen, voor onmiddellijke levering/ophaling.

De Belgapomprijs en de waarneming voor andere rassen worden vastgesteld door een commissie met 4 vertegenwoordigers uit de sectie verwerking en 4 vertegenwoordigers uit de sectie handel van Belgapom.

Lees ook in Aardappelen

Geen Belgapomnotering deze week

Aardappelen Sectororganisatie Belgapom meldt op 19 december dat er geen noteringen zijn voor de rassen Fontane en Challenger op de vrije markt door een gebrek aan transacties. Vorige week was er voor beide rassen een notering van 15 euro/ton (zonder btw).
Meer artikelen bekijken