Startpagina Actueel

Belgapomprijs blijft ongewijzigd hoog

Leestijd : 1 min

Belgapom deed op vrijdag 9 juni volgende prijsnoteringen:

De Belgapomprijs voor Bintje, en Fontane bedraagt 25,00 euro/100 kg (BTW excl.) of 26,50 euro/100 kg (BTW incl), een prijs die al weken dezelfde is. De marktstemming veranderde van stabiel naar rustig, met een aanbod dat groter dan of gelijk aan de vraag is. Dit geldt ook voor het ras Challenger waarvan de prijsnotering ligt op 26,00 euro/100 kg (BTW excl.) of 27,56 euro/100 kg (BTW incl).

De Belgapomprijs is de meest gehanteerde prijs waargenomen op de vorige werkdag voor respectievelijk machinegerooide aardappelen van Bintje, Fontane of Challenger voor verwerking tot diepgevroren aardappelproducten, veldgewas 35 mm+, frietgeschikt, af producent, los op wagen, voor onmiddellijke levering/ophaling.

De Belgapomprijs en de waarneming voor andere rassen worden vastgesteld door een commissie met 4 vertegenwoordigers uit de sectie verwerking en 4 vertegenwoordigers uit de sectie handel van Belgapom.

Lees ook in Actueel

CNH rondt Accelerator-project in Zedelgem af

Bedrijfsnieuws CNH en Flanders Make vierden begin november een belangrijke mijlpaal in de transformatie van het Harvesting Center of Excellence in Zedelgem met de afronding van het driejarige Accelerator-project dat liep van 2022 tot nu.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Steen pluimveebedrijf

Diksmuide, West-Vlaanderen

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures