Startpagina Melkvee

Milcobel blijft prijsnotering vasthouden

De Raad van Bestuur van Milcobel heeft beslist om de melkprijs voor de mei-leveringen 2017 te handhaven op een standaardprijs van 32,00 euro/100 l, hetzij 35,05 euro/100 l reëel uitbetaald voor een gestandaardiseerde levering.

Sinds februari bleef de melkrijs van Milcobel constant.

De reëel uitbetaalde melkprijs voor een gestandaardiseerde melklevering gaat uit van een leveringsomvang van 500.000 liter op jaarbasis, vetgehalte van 43 g/l en eiwitgehalte 35 g/l, IKM-gecertificeerd, kiemgetal ≤25.000/ml, celgetal ≤300.000/ml, coligetal ≤50/ml en geen strafpunten noch penalisatie voor remstoffen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Melkvee

Dubbele verjaardagsviering belicht meerwaarde van de ILVO-onderzoeksstallen

Varkens De melkveestal en de Varkenscampus van het Instituut voor Landbouw-, Visserij- en Voedingsonderzoek (ILVO) werden respectievelijk in oktober 2014 en april 2015 ingehuldigd. Hoog tijd dus om de realisaties in beide onderzoeksstallen in de kijker te zetten. Deze stallen zijn immers zowel belangrijk voor het praktijkonderzoek als voor onderwijsdoeleinden.
Meer artikelen bekijken