Startpagina Archief

Amazone tevreden over 2019, 2020 vooral onzeker

Amazone heeft in boekjaar 2019 een omzet geboekt van 467 miljoen euro. Dat is 3% minder dan in recordjaar 2018, maar nog altijd meer dan het uitstekende verkoopjaar 2017. Het management is tevreden, en wijst daarbij op de 2 opeenvolgende droge zomers en handelsconflicten die wereldwijd spelen.

De 2 topmannen van het Duitse familiebedrijf, Christian en Justus Dreyer, spreken in een verklaring vertrouwen uit in de toekomst, ondanks de uitdagingen die de coronacrisis met zich mee brengt. “Ook onder de momenteel extreem moeilijke randvoorwaarden zijn we erin geslaagd om het eerste kwartaal 2020 op een hoog omzetniveau af te sluiten.”

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Voorlopig geen subsidies voor extra bos

Milieu De Vlaamse regering vindt voorlopig geen akkoord over de subsidies aan gemeenten voor bosuitbreiding. Minister van Landbouw en Omgeving Jo Brouns (cd&v) wil de voorziene gronden eerst aan de schattingsprijs aanbieden aan landbouwers.
Voir plus d'articles
Meest gelezen