Startpagina Archief

Vernieuwde EVO 280-rooier

Grimme vernieuwde afgelopen zomer zijn getrokken EVO 280-aardappelrooier. Deze beschikt nu over een volledig hydraulisch aandrijfsysteem.

De draaisnelheid van de verschillende rooi- en zeefmatten kan dankzij de hydraulische aandrijving eenvoudig aangepast worden naargelang de rooi-omstandigheden dat vragen.

De werksnelheid van de rooimatten wordt nu weergegeven in km/uur, zodat het gemakkelijk is voor de chauffeur om de snelheid in te stellen en af te stemmen op de rijsnelheid van de tractor. De snelheden of toerentallen van de verschillende matten worden onafhankelijk van elkaar geregeld.

Elektronische hulpfuncties, zoals Speedtronic-Web en Speedtronic-Sep,...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Aandacht voor agro-ecologische transitie op beurs van Libramont

Libramont Op de beurs van Libramont was er opnieuw veel aandacht voor de transitie naar een agro-ecologische landbouw in het Village de l’agro-écologie. Daar verzamelden diverse partners om bezoekers te informeren over deze moderne vorm van landbouw, die economie en ecologie met elkaar wil verzoenen.
Voir plus d'articles
Meest gelezen