Startpagina Archief

Alleen zijn is niet hetzelfde

als eenzaam zijn

De ‘Warmste Week’ tijdens de week voor Kerstmis is intussen een traditional. Het thema van de voorbije editie – eenzaamheid – is voor velen herkenbaar. Dat de landbouwstiel niet alleen hard en complex, maar dikwijls ook eenzaam is, maakte de pakkende getuigenis van een landbouwer duidelijk.

Ook de verlichte tractorenparades kunnen we intussen gerust een mooie traditie noemen. De landbouwsector brengt tijdens deze donkere periode van het jaar letterlijk lichtjes tot bij de vele toeschouwers. Gezamenlijk in een sfeervolle colonne doorheen de dorpskernen rijden onder de bewonderende blikken en het gejuich van enthousiaste toeschouwers… het zal de deelnemers ongetwijfeld deugd doen! Deze fonkelende meesterwerkjes zijn veelal het resultaat van uren werk en geknutsel, meestal na een dag vol noeste arbeid.

Dat is ietwat...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

VLAM roept op om te kiezen voor lokale producten tijdens ‘Lekker van bij ons-week’

Korte Keten Van 15 tot 21 september organiseert VLAM voor het eerst de Lekker van bij ons-week. Tijdens deze actieweek roept het iedereen op om zijn of haar winkelmand te vullen met lokale producten. Uit een recent VLAM-onderzoek blijkt dat de Vlaming overtuigd is van producten van eigen bodem, maar dit niet altijd omzet in aankoopgedrag. Jammer, want 3 op de 4 Vlamingen vindt wel dat we met zijn allen meer Belgische voedingsproducten zouden moeten kopen.
Voir plus d'articles
Meest gelezen