Startpagina Actueel

BelOrta start het primeurseizoen met eerste Crunchy Kings mini-komkommers

BelOrta verkocht de eerste mini-komkommers van het nieuwe seizoen 2021. Vanaf heden zullen die verkocht worden onder de naam Crunchy Kings. BelOrta trapt met deze eerste primeur het seizoen van de lokaal geteelde vruchtgroenten af.

Leestijd : 1 min

De 1ste Crunchy Kings zijn aangevoerd door producent Jack van Meer (Kwekerij Kleur bv). Hij voerde de eerste 56 kistjes van het nieuwe seizoen aan. Koper Van Dijck kocht de eerste 15 kistjes aan. BelOrta verwacht in 2021 een ruim volume aan Crunchy Kings. Bovendien zullen ze beschikbaar zijn tot begin november.

BelOrta biedt een ruim assortiment komkommers aan. Naast de Crunchy Kings mini-komkommers beschikt BelOrta ook over de klassieke en snack-komkommers. De mini- en snack-komkommers zijn ideaal voor bij het aperitief, als snack of voor onderweg.

BelOrta

Lees ook in Actueel

Op bezoek bij een onbekende trekpaardenfokker: Gert Van Eester

Paarden Op de laatste hengstenkeuring van het Belgisch trekpaard in Ternat in november 2024 werd de hengst Tuur van de Babbelbeek (v. Jim van ’t Roetaart), gefokt bij Gert Van Eester in Lier, goedgekeurd. Gert is een van onze minder bekende fokkers in het trekpaardenmilieu, iemand die we nooit op prijskampen als deelnemer zien. Jaarlijks laat hij maximum 3 veulentjes inschrijven.
Meer artikelen bekijken