Startpagina Bedrijfsnieuws

Vervaet presenteert nieuwe vierwiel mestinjecteur

Vervaet, gekend van de bietenrooiers en zelfrijdende mestinjecteurs met 3 of 5 wielen, gaat nu ook een vierwiel exemplaar bouwen, de Quad 550. De Nederlandse fabrikant wil hiermee vooral inspelen op nieuwe marktontwikkelingen.

Het concept van een vierwieler mestinjecteur is niet nieuw bij Vervaet. In 1998 werd er eentje gebouwd en uitgetest, maar uiteindelijk niet gecommercialiseerd. De machine was zijn tijd vooruit en leverde ten opzichte van de driewieler in België en Nederland, weinig voordeel. Ondertussen doen er zich andere ontwikkelingen in de (buitenlandse)markt voor, die de Zeeuwse fabrikant niet ontgaan zijn en is er wel een kans voor een vierwieler.

Zo is er een toenemende interesse in tramline farming....

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Kärcher is 90 jaar jong

Bedrijfsnieuws Kärcher viert dit jaar zijn 90-jarige bestaan. In januari 1935 richtte Alfred Kärcher een klusatelier op voor verwarmingstechniek in Stuttgart. De volgende decennia groeide het kleine familiebedrijf uit tot een wereldberoemd merk voor reinigingstechnologie.
Meer artikelen bekijken