Startpagina Bedrijfsnieuws

Taakkaart.be krijgt er steeds functionaliteiten bij

Zo’n 2 jaar geleden werd het merkonafhankelijk precisielandbouwplatform taakkaart.be gelanceerd door Vantage-Agrometius. De ambities waren toen hoog en vandaag worden ze stevig waargemaakt. Zo zijn er al meer dan 10.000 taakkaarten gegenereerd. De ontwikkelingen staan niet stil en nieuwe mogelijkheden dienen zich aan.

Om de nieuwe oplossingen toe te lichten hield Vantage-Agrometius eind mei een kort digitaal persmoment. Tegelijk wilden ze enkele vooroordelen en uitspraken zoals “het werkt niet, het lukt niet” uit de wereld helpen. “De software en het platform doet het wel, maar de gebruiker moet weten hoe”, legt Rob Baken, Salesmanager Benelux ons uit. “Met de juiste ondersteuning komt het wel goed.”

Integratie van steeds meer mogelijkheden...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Kärcher is 90 jaar jong

Bedrijfsnieuws Kärcher viert dit jaar zijn 90-jarige bestaan. In januari 1935 richtte Alfred Kärcher een klusatelier op voor verwarmingstechniek in Stuttgart. De volgende decennia groeide het kleine familiebedrijf uit tot een wereldberoemd merk voor reinigingstechnologie.
Meer artikelen bekijken