Startpagina Milieu

Al 26.000 ton asbest opgehaald bij landbouwers!

De asbestinzamelactie in de land- en tuinbouw van OVAM die vorig najaar werd gelanceerd is een succes: 415.000 m2 asbestdaken werden al verwijderd op 339 locaties.

Sinds eind september 2021 hebben 1.800 landbouwers zich aangemeld voor het protocol ‘Asbestophaling in Land- en Tuinbouw’. Het protocol is bedoeld om landbouwers met asbestdaken te ontzorgen. De Openbare Vlaamse Afvalstoffenmaatschappij (OVAM) regelt de gratis ophaling en verwerking van asbestcementen dakelementen. De ontmanteling en heraanleg van het dak is voor rekening van de landbouwer.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Milieu

Stad Peer wil crisisoverleg met minister Brouns nadat wolf pony's aanvalt

Milieu De stad Peer wil met Vlaams minister van Landbouw en Omgeving Jo Brouns rond de tafel gaan zitten voor een crisisoverleg over de wolf. De vraag komt er nadat het Peerse stadsbestuur de afgelopen dagen opnieuw werd overspoeld met vragen en meldingen van ongeruste inwoners naar aanleiding van een aantal recente aanvallen van wolven op andere dieren.
Meer artikelen bekijken