Startpagina Actueel

Boeren op een Kruispunt brengt boek uit

Boeren op een Kruispunt vzw (BoeK) bestaat 15 jaar en maakte al grote verschillen in de levens van verschillende land- en tuinbouwers. De hulporganisatie biedt haar diensten gratis en 24/7 aan, met als doel het welzijn van de land- en tuinbouwers te verbeteren. Al meer dan 1 op 10 Vlaamse landbouwbedrijven kreeg bijstand van BoeK.

In 2007 werd Boeren op een Kruispunt opgericht door de verschillende landbouworganisaties. Riccy Focke startte als directeur met een heel klein team van 3 mensen. Ondertussen bestaat het team uit 10 vaste werknemers, enkele freelance psychologen en dierenartsen en tientallen vrijwilligers. Sinds een dikke 2 jaar is Els Verté de nieuwe directeur van BoeK.

Oprichting BoeK

Bedrijven met ernstige problemen hebben soms...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

IPM 2026 versnelt de evolutie van de spuittechniek

Mechanisatie Op maandag 16 juni 2025 werd de vernieuwde IPM-checklist officieel voorgesteld, in combinatie met de lancering van de Vegaplan Standaard 5.1. Intussen worden ook alle audits uitgevoerd op basis van de nieuwe versie van de Vegaplan Standaard.
Meer artikelen bekijken