Startpagina Wetgeving

Wijzigingen aan VLIF-regelgeving in de periode 2023-2027

Eind vorig jaar werd het nieuwe Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) door Europa goedgekeurd. Het Vlaams Landbouwinvesteringsfonds (VLIF) is een relevant onderdeel binnen het GLB en kent een aantal belangrijke wijzigingen, enerzijds wat betreft de algemene toepassingsvoorwaarden, maar ook de praktische kant verandert.

Hoewel alle info nog onder voorbehoud is, omdat de Vlaamse regering dit nieuwe GLB nog niet goedkeurde en omdat 2 natuurverenigingen een Europese procedure hebben ingesteld, kan je toch beter nu al rekening houden met deze nieuwe spelregels (n.v.d.r. het nieuwe GLB werd intussen door de Vlaamse regering goedgekeurd). We sommen de belangrijkste zaken op.

Algemene toepassingsvoorwaarden

Over de algemene...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Wetgeving

Voorkom de sluipende aanslag op landbouwgrond

Actueel Vlaams minister Jo Brouns hoedt zich voor te veel druk op de open ruimte. Het beschermen van onze landbouwgronden voor landbouwgebruik blijft voor hem doorslaggevend. In een wereld in crisis en in het kader van onze strategische autonomie vindt hij onze eigen voedselvoorziening van fundamenteel belang.
Meer artikelen bekijken