Startpagina Actueel

Inagro renoveerde zijn pocketvergister

De kleinschalige vergistingsinstallatie van Inagro was toe aan een grondige renovatie. Na een publieke gunning onderging de pocketvergister een metamorfose. De vernieuwde installatie laat toe om innovatief onderzoek op vlak van vergisting, inclusief voor- en/of nabewerking, te testen op pilootschaal.

Inagro is betrokken in heel wat (onderzoeks)projecten waarin pocketvergisting een belangrijke rol speelt. De start van de biogasinstallatie dateert ondertussen al van 2007.

Met het doel om de sector te kunnen informeren omtrent pocketvergisting en de techniek ook te kunnen demonstreren, werd een installatie geplaatst met een elektrisch vermogen van 31 kW, waarin verschillende soorten biomassastromen konden vergist worden in de reactor van 200 m³.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Recordaantal Vlaamse scholen nemen deel aan Oog voor Lekkers

Actueel Dit jaar nemen een recordaantal Vlaamse scholen deel aan Oog voor Lekkers, het project dat gezonde voedingsgewoontes bij kinderen wil ondersteunen. “56% van de Vlaamse jeugd, ofwel 393.219 leerlingen uit het kleuter-, lager en buitengewoon onderwijs, kan genieten van lokaal fruit, groenten en/of zuivel”, zegt Vlaams minister van Landbouw Jo Brouns.
Meer artikelen bekijken